M&G Consulting Marketing wiedza i doświadczenie.

Lider rozwoju i planowania infrastruktury rowerowej w Polsce

Doradztwo i realizacja projektów dla administracji publicznej

Skontaktuj się z nami
+48 22 666 17 29, 502 061 473
 

Aktualności

 

 

 

The meticulous work of our Polish partners

The meticulous work of our Polish partners

On Monday 31st April, our Southern Polish National Coordinators, Marek Zamana and Andrzej Zalewski paid us a visit to the ECF’s office in Brussels to present the progress of the work in their region. Their meticulous efforts seem to be very fruitful.


Konferencja w Ministerstwie Sportu i Turystyki

Konferencja w Ministerstwie Sportu i Turystyki

w dniu 07 kwietnia 2014 r. odbyła się w Ministerstwie Sportu i Turystyki w Warszawie ogólnopolska konferencja w sprawie realizacji międzynarodowego projektu EuroVelo w Polsce. Przedmiotowa konferencja została przygotowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Koordynatorów Krajowych EuroVelo w Polsce, przy konsultacji z Europejską Federacji Cyklistów (ECF) z siedzibą w Brukseli, która jest odpowiedzialna za realizację EuroVelo w Europie. ECF reprezentował Ed Lancaster odpowiedzialny w ECF za politykę regionalną i turystykę rowerową w Europie. W przygotowaniach konferencji brali czynny udział przedstawiciele M&G Consulting Marketing.
W ogólnopolskiej konferencji wzięli udział przedstawiciele wszystkich 16 województw, wyższych uczelni oraz Polskiej Organizacji Turystycznej. Przedstawiciele województw wyrazi chęć realizacji międzynarodowego projektu w Polsce.

 


Trasy Rowerowe Polski Wschodniej

Trasy Rowerowe Polski Wschodniej

Konsultacje M&G Consulting Marketing

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Zamościu zorganizowano spotkanie dotyczące realizacji projektu „Trasy rowerowe w Polsce Wschodniej”, w którym uczestniczyli przedstawiciele M&G Consulting Marketing. 


 

M&G Consulting Marketing
Adres do korespondencji: Polska, 01-391 Warszawa, ul. A. Krzywoń 6 lok. 108
tel./fax 22 666 17 29, kierownik projektu: tel. kom. 502 061 473 
e-mail: mg.consulting@wp.pl, biuro@mgconsulting.pl

copyright © M&G Consulting Marketingprojekt i wykonanie WebReklama